Eigil Johansen

Eigil Johansen

Daglig leder/ Aut. regnskapsfører / Rådgiver

eigil@orpartner.no

Øyvind Johansen

Øyvind Johansen

Aut. regnskapsfører/ Reg. revisor

oyvind@orpartner.no

Kristin Skjermo

Kristin Skjermo

Aut. regnskapsfører

kristin@orpartner.no

Ingrid Tronsen Wiig

Ingrid Tronsen Wiig

Regnskapsfører

ingrid@orpartner.no

Lillian Willumsen

Lillian Willumsen

Lønn / Personal / HR

lillian@orpartner.no

Mette Håkonsen

Mette Håkonsen

Aut. regnskapsfører

mette@orpartner.no

Bjørn Valø

Bjørn Valø

Regnskapsfører

bjorn@orpartner.no

Anita Rørvik

Anita Rørvik

Aut. regnskapsfører

anita@orpartner.no

Sara Ose Dybdahl

Sara Ose Dybdahl

Aut. regnskapsfører

sara@orpartner.no

Kontakt oss for en hyggelig prat:

Bruk skjemaet nedenfor for å komme i kontakt med oss. Vi vil komme tilbake til deg så fort en av våre medarbeidere er tilgjengelig.

2019 © Økonomi & Regnskapspartner AS • All rights reserved • Personvernerklæring